Nowoczesna architektura : Waterfront Furniture / ALo Design

Dzięki uprzejmości Adrian Lo z ALo Design Adrian Lo z ALo Design podzielił się z nami swoim zwycięskim zgłoszeniem do Konkursu Projektowania Mebli w Hong Kong Eastern Harbor.
Obrazy projektu oraz krótkie podsumowanie zarówno projektu Adriana, jak i samego konkursu można zobaczyć po przerwie.
FILOZOFIA PROJEKTOWA DO WSTĘPU Dzięki uprzejmości Adrian Lo z projektu ALo Proste, ale świadome projekty, które podkreślają dzielnicę Eastern District Waterfront jako publiczne, przyjemne miejskie ekologiczne przedłużenie.
Ma on na celu promowanie inkluzywnych interakcji i wymiany, a także świeżego, harmonijnego i zdrowego wizerunku dzielnicy.
Zrównoważone, modułowe, łatwe w utrzymaniu, efektywnie niskie koszty i bez barier są w pełni uwzględnione.
Ten wielofunkcyjny projekt wyróżnia się możliwością dostosowania dowolnej docelowej lokalizacji, zarówno pod względem wielkości, jak i funkcji.
Projekt funkcjonuje w sposób zrównoważony, a jednocześnie zapewnia kompleksowe rozwiązanie, które zachęca wszystkich użytkowników do korzystania z mebla.
(Przyjazne dla środowiska, długotrwałe i zorientowane na ludzi).
Projekt bardzo się spodobał w panelu Jury, ze względu na All In One .
(modułowa konstrukcja) i.
Jeden dla wszystkich.
(Barrier Free Design) koncepcje projektowe, z bezproblemową integracją zielonych i zrównoważonych systemów.
Pawilon W końcu, jako projektant do projektowania dobrej architektury / mebli, zawsze ważne jest, aby pamiętać o naszej odpowiedzialności społecznej i środowiskowej, podczas gdy my projektujemy nasze kreacje.
Ta ideologia została dobrze przedstawiona we wpisie i cechuje się wysokim poziomem wkładu projektowego i względów funkcjonalnych.
KONKURENCJA: Planter W odpowiedzi na publiczne głosy i rządowy plan modernizacji obszaru wschodniego Harbourfront, Grupa Robocza ds.
Rozwoju Nabrzeża w Dzielnicy Wschodniej, Prac Planistycznych i Komitetu Mieszkalnictwa Wschodniej Rady Okręgu zorganizowała konkurs na projekt małej architektury, który miał na celu podniesienie świadomości społecznej o kulturalnym, projektowym i społecznym aspekcie naszego środowiska, a jednocześnie zebrać wybitne pomysły na projektowanie mebli w celu upiększenia nabrzeża Hongkongu.
Rezultat Konkursu Projektowania Mebli w Hong Kong Eastern Harborfront został właśnie ogłoszony w tym miesiącu 6 marca 2011 r.
Obecny podyplomowy Student Architektury Uniwersytetu w Hongkongu wygrał mistrzostwa ze swoim projektem All in One, One for All .
Uczestnicy Katedry zostali poproszeni o zaprojektowanie co najmniej trzech z następujących elementów: Ławek, balustrad, donic na kwiaty, oznakowań, koszy na śmieci, latarni, pawilonów i pergoli, aby podkreślić cechy Wschodniej Dystryktu i zaspokoić potrzeby funkcjonalne wschodniego parku nadbrzeżnego.
Podniesienie
[patrz też: fansuld, hotel vertigo gogolin, płyty gipsowo włóknowe ]

Powiązane tematy z artykułem: fansuld hotel vertigo gogolin płyty gipsowo włóknowe