Budownictwo wczoraj i dzis : Gruzińskie otwarcie firmy Georgia Techs Hinman Research Building

30 marca odbędzie się uroczyste otwarcie budynku badawczego Hinman, Georgia Tech s College of Architecture (COA), w wysokości 9,5 miliona dolarów na odbudowę, rehabilitację i adaptacyjne ponowne użycie zabytkowego budynku.
Wydarzenia odbywają się o godzinie 16:00 w Audytorium Reinsh-Pierce z wykładem architektów, Nadera Tehrani z biura dA i Lorda z Atlanty, Jacka Aybona i Sargenta, Jacka Pyburna, FAIA.
Po wykładzie odbędzie się ceremonia i przyjęcie od godziny 17 do 19 w budynku badawczym Hinman.
Zaprojektowany w 1939 roku przez PM Heffernana, architekta i późniejszego dyrektora Szkoły Architektury Georgia Tech (1956-1976), budynek o powierzchni 35 000 m.
został artystycznie zachowany i zrewitalizowany we współpracy z Lordem, Aeck & Sargent s Historic Preservation Studio i biurem dA jako architekci i The Beck Group jako kierownik budowy.
Nie można przegapić wydarzenia, które jest bezpłatne i otwarte dla publiczności! Goście będą mieli okazję wziąć udział w wykładzie, zwiedzić budynek, spotkać się z zespołem architektoniczno-budowlanym i obejrzeć wystawę szczegółowo przedstawiającą zaawansowaną technologię wykorzystywaną w procesie projektowania i budowy.
RSVP jest wymagane przez DZISIAJ, w piątek 25 marca.
+ 6
[hasła pokrewne: hotel vertigo gogolin, płyty gipsowo włóknowe, deska elewacyjna castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: deska elewacyjna castorama hotel vertigo gogolin płyty gipsowo włóknowe