Budownictwo i architektura : (fer) studio Inglewood Plan

Dzięki uprzejmości przygotowanego przez studio studio projektu głównego dla miasta Inglewood ma nie tylko ożywić słabo wykorzystaną ulicę handlową, ale także zapewnić regionalną tożsamość, kulturalne i komercyjne mieszane zastosowania i połączenia transportowe, w tym dostęp do nadchodzi Expo Light Rail.
Plan ma na celu zapewnienie odpowiedniego połączenia ekologicznego i innowacyjnego projektu przy jednoczesnym ulepszeniu istniejącej już ulicy przyjaznej dla pieszych, obsadzonej plantacjami i zabytkowymi budynkami.
– Nikt nie wie o Market Street, ale ma już infrastrukturę, która ma być czymś wyjątkowym.
powiedział Doug Pierson dyrektor (fer) studio.
W miniony weekend (fer) studio podzieliło się swoimi najnowszymi i dalej rozwijanymi iteracjami projektowymi dla korytarza Market Street.
Masterplan pozostaje wierny ich eko-świadomym projektom i początkowym przemyśleniom na temat tożsamości społeczności Inglewood.
Energia geotermalna, fotowoltaika, biopaliwa i systemy wiatrowe, samodzielny zbiornik wodny, zasadzone wieże, daszki i ściany są zintegrowane z projektem.
Dzięki uprzejmości studia (studio) Masterplan wymagał stałej uwagi, a na szczęście dla lokalnego studium City of Inglewood, kierowanego przez Douga Piersona i Chrisa Merciera, chętnie spotykał się z grupami społecznymi, zachęcał miasto do działania, a ostatnio przedłożyli plany do Cascadia.
s Living City Competition.
Dzięki uprzejmości studia (fer) Studio w Inglewood community (fer) studio ma żywotny interes w rewitalizacji Market Street.
Plan, który wymyślili ekologicznie i innowacyjnie, daje poczucie witalności i sugeruje, że może to być katalizatorem dla przyszłościowego rozwoju miasta w aspekcie środowiskowym.
Dzięki uprzejmości studia (fer) Źródło: A | N Blog Dzięki uprzejmości studia (fer)
[patrz też: malowanie podbitki, castorama deski, luxmed dentysta ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama deski luxmed dentysta malowanie podbitki