Architektura i nowoczesne budownictwo – Konkurs „Pomysły na krawędzi”

Rada Miasta Parramatta oficjalnie poluje na najodważniejszych, najbardziej innowacyjnych i kreatywnych myślicieli, którzy zaprezentują swoją wizję kultowego miejsca wzdłuż malowniczego nabrzeża rzeki Parramatta w ramach międzynarodowego konkursu pomysłów Ideas on Edge .
Dostępne są nagrody pieniężne w wysokości 50 000 $ za komercyjnie opłacalny pomysł na stronę znajdującą się w doskonałej pozycji na skraju rzeki Parramatta, z konkurencją otwartą dla osób w każdym wieku i pochodzącym z całego świata.
Witryna obejmuje 2,2Ha i znajduje się pomiędzy mostami Lennox i Bernie Banton.
Jest on połączony z transportem, obiektami handlowymi i tętniącym życiem centrum gastronomicznym Parramatta,.
Eat Street .
Potencjalne zastosowania witryny mogą obejmować urządzenia wielofunkcyjne, takie jak konferencje, performance, wydarzenia kulturalne, artystyczne, handlowe, handlowe, rozrywkowe i mieszkaniowe.
Zwycięzca konkursu otrzyma 50 000 $, ale jest też 10 000 $ do zdobycia za najlepsze artystyczne zgłoszenie, 5000 $ za najlepszy wpis dla studentów i 5 000 $ za.
Bardzo pochwalony.
uległość.
Konkurs zakończy się w środę, 11 maja 2011 r., W południe.
Udział w konkursie jest bezpłatny.
Więcej informacji na temat konkursu Pomysły na krawędzi można znaleźć na stronie internetowej Rady pod adresem www.parracity.nsw.gov.au/blogspace/ideas-on-edge.
[patrz też: gazeta malborska, poręka na wekslu, poliuretan olkusz ]

Powiązane tematy z artykułem: gazeta malborska poliuretan olkusz poręka na wekslu