Nowoczesna architektura : Konferencja „Wiosna w ogrodzie” w ramach „Architektura w sieciowym mieście” AIAS 2011

Konferencja Western Quad AIAS 2011.
Architektura w sieciowym mieście.
rodzi pytanie, w jaki sposób nowa generacja architektów, planistów i projektantów może badać możliwości sieci w środowisku miejskim.
Prowadzone przez New School of Design 14-17 kwietnia, trzy główne prelekcje konferencji to: Chris Genik Dean z NSAD oraz założyciel i współzałożyciel Daly Genik, założyciel Miles Kemp i prezes Variate Labs oraz autor Geoff Manaugh z BLDGBLOG.
Czy technologie połączone z rozwojem Internetu i mediów społecznościowych wpływają na nasze interakcje społeczne, aby zdefiniować nową sferę publiczną.
Różnorodne rozwiązania, od systemów online po szybkie systemy tranzytowe, będą oferować nowe formy dostępu i komunikacji, które pozwolą na nowo zdefiniować miejski model.
Konferencja zajmie się tymi kwestiami, wykorzystując San Diego jako odpowiednie środowisko do dyskusji i uczenia się.
Konferencja oferuje profesjonalistom i liderom studentów możliwość zebrania się w jeden weekend w sercu San Diego, aby zbadać, w jaki sposób współczesne przestrzenie miejskie, zrównoważone projekty i koncepcje wielowymiarowe mogą przyczynić się do innowacyjnych i ulepszonych miast w sieci Najważniejsi użytkownicy głośników to: .
Chris Genik, Dean z NSAD.
Genik dołączył do NSAD po ośmiu latach jako profesor i dyrektor programu studiów licencjackich w Instytucie Architektury Southern California w Los Angeles.
Jest także głównym, partnerem i współzałożycielem Daly Genik Architekci w Santa Monica w Kalifornii.
Firma, która rozpoczęła działalność w 1990 roku, koncentruje się na rzemiośle, systemach konstrukcyjnych i badaniach materiałowych w pracy, które podkreślają wzajemne powiązania badań i produkcji, materiał i formy, trwałości i żywotności.
Jego praca jest szeroko rozpoznawana i otrzymała nagrodę Amerykańskiego Instytutu Architektów (AIA) Honor Award, Złoty Medal za Doskonałość Miejską od Fundacji Brunera i cztery nagrody za wzornictwo od AIA / LA w 2008 roku.
Miles Kemp, założyciel i prezes Variate Labs, LLC i Spacial Robots.
Projekt i doświadczenie Kemp obejmuje wszystkie skale i media świata zbudowanego i cyfrowego, w tym budynki, robotykę na dużą skalę, produkty, pojazdy, oprogramowanie, interfejsy i strategie informacyjne.
Przed rozpoczęciem własnej praktyki wielu dyscyplin, Miles pracował przez ponad 13 lat dla znanych firm architektonicznych w Stanach Zjednoczonych, a także przez 3 lata pracując dla znaczącej interaktywnej agencji medialnej w Los Angeles.
Poza projektowaniem i wspieraniem ponad 60 projektów architektury, zaprojektował i opracował interfejsy i doświadczenia następnej generacji dla platform internetowych, mobilnych i innych nowych platform dla klientów, w tym ABC, Blockbuster, BMW, BBC, Disney, Emotiv, Microsoft, Samsung, Sony, Target, Televisa i Time Warner.
Obecnie pracuje nad różnymi projektami na całym świecie, ostatnio m.in.
w Los Angeles, Nowym Jorku, Meksyku, Londynie, Tokio i Monachium.
.
Geoff Manaugh jest autorem BLDGBLOG (http://bldgblog.blogspot.com) i The BLDGBLOG Book, byłym redaktorem naczelnym czasopisma Dwell i redaktorem współpracującym w Wired UK.
Oprócz wykładania na szeroką gamę tematów architektonicznych w szkołach projektowania i muzeach na całym świecie, od Turynu po Melbourne, wykładał studia projektowe na Uniwersytecie Columbia, w Pratt Institute, University of Southern California i University of Technology, Sydnej.
Wiosną 2010 r.
Wraz z Nicolasem Twilleyem współorganizował wystawę zbiorową Landscapes of Quarantine , Pick redaktora ARTFORUM, w witrynie Storefront for Art and Architecture, aw sierpniu 2011 r.
Otworzyła jego kuratorska wystawa Landscape Futures.
Muzeum Sztuki Nevada w Reno.
Odwiedź oficjalną stronę konferencji tutaj.
[podobne: poręka na wekslu, castorama deski, szkłomal ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama deski poręka na wekslu szkłomal