Nowoczesna architektura : Drugi etap planu centralnego South Kilburn / Lifschutz Davidson Sandilands i Alison Brooks Architects

Dzięki uprzejmości Alison Brooks Architects trwa drugi etap prac nad projektem South Kilburn Masterplan, ponieważ plany przedstawione przez Lifschutz Davidson Sandilands i Alison Brooks Architects (ABA) zostały zatwierdzone w zeszłym tygodniu.
Inwestycje obejmują powierzchnię 2,09 ha na londyńskim przedmieściu South Kilburn, zastępując trzy istniejące osiedla mieszkaniowe 144 nowymi mieszkaniami.
Więcej o planie głównym po przerwie.
Strefa planowania znajduje się przy wjeździe do historycznej dzielnicy zidentyfikowanej w nadrzędnym Masterplan For the Regeneration of South Kilburn.
Program przywróci formę miejską i wzór ulicy, który charakteryzował obszar przed powojennym rozwojem.
tradycyjny model willi wychodzących na główną drogę z odpowiednimi domami dla miauczenia z tyłu i odrestaurowaną trasą z XIX wieku, Alpha Mews.
Dzięki uprzejmości Alison Brooks Architekci Długość trwania programu i powiązanie nowych rozwiązań,.
Kręgosłupa.
Trasa składa się ze wspólnych powierzchni, placów zabaw, ogrodów i określonych publicznych i prywatnych przestrzeni pomijanych przez balkony i ogrody na dachu.
Ciągły frontage wzdłuż Cambridge Avenue przylega do stacji Kilburn Park naprawia historyczny wzór ulicy, podczas gdy nowoczesne ceglane fasady Sandschandów Lifschutz Davidson.
program odzwierciedlają formalności wiktoriańskich willi naprzeciwko.
spójność wysokości i detali przerywana wyższymi zagłębionymi elementami łączącymi, które działają jak pionowe znaczniki wzdłuż ulicy.
Same apartamenty zapewniają wysokiej jakości przestrzeń życiową z wielkoformatowymi jednostkami o dwóch aspektach.
Dzięki uprzejmości Alison Brooks Architekci Różna wysokość budynków do tyłu jest typowa dla miauczenia w całym Londynie, podczas gdy przegubowe wejścia, wpuszczone okna i ogrody dachowe dodają fasadzie ciekawości i głębi.
Program ABA to zbiór trzech typologii budynków do czterech kondygnacji: taras apartamentowy, budynek mieszkalny i domy mewy dzianinowe pomiędzy istniejącymi jedenaście piętrowymi blokami mieszkalnymi.
Pierzei uliczne są ożywione frontowymi gankami, zagłębionymi balkonami i ogrodami dachowymi, tworzącymi warstwowe pejzaże i wysoce wyartykułowane, rytmiczne fasady.
Ulica miaucza z dwu- i trzyosobowymi domkami wprowadza drobniejsze ziarno rozwoju w ramach programu.
Integralną częścią programu ABA jest określenie i wzmocnienie terenów zielonych istniejącego osiedla jako ogrodów komunalnych i chronionych obszarów zabaw.
Dzięki uprzejmości Lifschutz Davidson Sandilands Podejście do formy urbanistycznej nadaje nowy bieg temu, co stare.
zapewnienie połączeń z szerszym otoczeniem w postaci nowych ciągów pieszych i odpowiedniej architektury z wysokiej jakości materiałów.
Zespół Lifschutz Davidson Sandilands i Alison Brooks Architects wygrał projekt w dwuetapowym konkursie na projekt w zeszłym roku.
Stanowi on drugi etap w ogólnym planie generalnym, który będzie kontynuowany do 2025 r.
Dzięki uprzejmości Lifschutz Davidson Sandilands
[więcej w: poręka na wekslu, płyty gipsowo włóknowe, hotel vertigo gogolin ]

Powiązane tematy z artykułem: hotel vertigo gogolin płyty gipsowo włóknowe poręka na wekslu