Budownictwo wczoraj i dzis : Home of the Future / LAVA

Dzięki uprzejmości Douga i Wolfa Laboratorium Wizjonerskiej Architektury [LAVA] podzieliło się z nami swoją propozycją Home of the Future.
Dodatkowe zdjęcia i opis projektu są dostępne po przerwie.
Dom Future w Los Angeles jest wizytówką przyszłego życia, z naturą, technologią i człowiekiem w nowej harmonii.
Dzięki uprzejmości Douga i Wolfa The Home of the Future rozpocznie budowę pod koniec 2011 roku na dachu nowego centrum handlowego w Pekinie.
Geodezyjny skydome ETFE zapewnia całoroczny mikroklimat, który otwiera dom na ogród wypełniony słońcem, światłem i świeżym powietrzem, z dala od zanieczyszczeń i hałasu miasta.
Odwiedzający będą mieli do czynienia z piętnastoma różnymi pomieszczeniami mieszkalnymi, od wewnętrznych / zewnętrznych stref łazienki po kuchnie płynące do plastikowych patyczków i grillu po zapadnięte sypialnie z wymarzonym oświetleniem.
W nocy dom i tropikalny ogród zamieniają się w nieziemskie doświadczenie, a podstawowa technologia, elektroniczne żyły systemu, ożywają.
Dzięki uprzejmości Douga i Wolfa Projekt inspirowany jest wydajnością natury.
koralowce, komórki i bąbelki.
i tworzy środowisko, w którym technologie są niewidocznie zintegrowane, aby zaspokoić codzienne potrzeby i zmysły.
Jego płynna konstrukcja i strategia organizacyjna oparta na komórkach jest łatwo modyfikowana w celu dostosowania do specyficznych wymagań.
Home of the Future integruje najnowsze ulepszenia w zakresie komfortu i natychmiastowej technologii informacyjnej z przestrzenią, która obejmuje przyrodę.
Chris Bosse, dyrektor LAVA mówi:.
Home of the Future działa jako metafora dla pytań naszych czasów, naszego związku z naturą, z technologią iz samym sobą ..
Dom przyszłości LAVA jest wizytówką przyszłego życia.
równoważy ludzkie potrzeby z naturą i technologią w doskonałej harmonii.
sekcja Wystawa LAVA.
s Home of the Future, w tym materiały procesowe, modele robocze, renderingi i animacje, jest prezentowana w Sydney w Australii, 17-31 marca 2011 r.
w UTS Architecture, Kensington St Warehouse, 50 Kensington St, Chippendale, Sydney Australia .
[podobne: gazeta malborska, malowanie podbitki, deska elewacyjna castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: deska elewacyjna castorama gazeta malborska malowanie podbitki