Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Nie odwiedziłeś nas w zeszłym tygodniu.
Nie martw się! Oto świetny wybór z ubiegłotygodniowych projektów.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Budynek w Lagoa das Furnas / Aires Mateus Projekt ma na celu przywołać krajobraz architektoniczny Azorów, czerpiąc z formy i materiału, który zawiera zbiorową pamięć tej wyspy i archipelagu, które z czasem stały się drugą naturą tego miejsca .
Dlatego budynki to archetypowe bryły, proste i zwarte, pokryte lokalnym kamieniem bazaltowym (czytaj dalej.) Klasyka AD: Zamek Kafka / Ricardo Bofill Ukończony w 1968 r.
Zamek Kafka – hołd złożony Franzowi Kafce.
odchodzi od tradycyjnych technik projektowania i estetyki typowych hiszpańskich budynków mieszkalnych.
Zamiast rozwoju poprzez stronę, plan i kontekst, Bofill wdrożył szereg równań matematycznych, które wygenerowały pozycję wszystkich dziewięćdziesięciu mieszkań, a także umiejscowienie Zamku Kafki (czytaj więcej.) Młodzieżowy pawilon / UArchiteci Zdecydowanie świat, który zmierza do wnętrza, jest częściowo usunięty.
Nowa i intensywniejsza interakcja z otaczającą naturą skierowana jest do młodzieży.
Otwarta struktura stymuluje codzienne zmiany pomiędzy życiem, nauką i rekreacją (czytaj więcej.) Projektowanie działów Biura regionalne / projektowanie armat Po tym, jak przez prawie 30 lat nieobsadzone, budynek elektrowni miejskiej w St.
Louis przy 1100 Clark Avenue w centrum St.
Louis , otwarto jako nowe biura firmy Cannon Design we wrześniu 2008 r.
W 2007 r.
firma zakupiła budynek o powierzchni 19 000 m.
i zapewniła wszystkie usługi związane z projektowaniem, rozwojem i zarządzaniem konstrukcją w celu renowacji, renowacji i adaptacyjnego ponownego wykorzystania – inwestycję, która reprezentuje firmę.
s zaufanie do przyszłości miasta St.
Louis (czytaj więcej.) Wieża widokowa na rzece Mur / teren: loenhart & mayr Nowa wieża widokowa na rzece Mur (południowa Styria, Austria) została udostępniona zwiedzającym w samą porę początek wiosny 2010.
Projekt struktury rzeźbiarskiej osadzonej w krajobrazie europejskiego systemu siedliskowego – Zielony Pas.
został opracowany przez monachijskich architektów i architektów krajobrazu, teren: Loenhart & Mayr, którzy są znani z nowego i modnego Olimpijskiego skoku narciarskiego w Garmisch-Partenkirchen (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: poliuretan olkusz, budimet gorlice, huta szkła tur ]

Powiązane tematy z artykułem: budimet gorlice huta szkła tur poliuretan olkusz