Budownictwo i architektura : ONETHOUSANDSQUARE / Lluis Sabadell Artiga + Ecosistema Urbano

Dzięki uprzejmości Lluis Sabadell Artiga + Ecosistema Urbano Hiszpańscy architekci Lluis Sabadell Artiga + Ecosistema Urbano podzielili się z nami swoim projektem ONETHOUSANDSQUARE, zwycięzcą konkursu Stortorget Main Square Competition w Hamar w Norwegii.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
ONETHOUSANDSQUARE to zwycięska propozycja dla głównego placu w Stortorget w Hamar, norweskim mieście położonym 130 km od Oslo.
Zwycięska propozycja nowego głównego placu łączy rozwój miasta z resztą świata poprzez projektowanie przestrzeni publicznej za pomocą narzędzi XXI wieku.
Projekt ONETHOUSANDSQUARE zgromadzi lokalnych i światowych uczestników, którzy wezmą udział w procesie wspólnego myślenia i projektowania przestrzeni Open Source.ONETHOUSANDSQUARE połączy cyfrową i fizyczną przestrzeń roboczą na placu Stortorget.
Dzięki uprzejmości Lluis Sabadell Artiga + Ecosistema Urbano Innowacyjny projekt przyniesie szeroką gamę korzyści i trzy wyraźne wyniki dla społeczności Hamar: Uczestniczy proces projektowania, który zaangażuje społeczną sferę Hamara, instalację na miejscu lub XL-makiety która podsumuje postęp interaktywnych doświadczeń, a wreszcie projekt architektoniczny i urbanistyczny dla Stortorget Square przetestowany i doświadczony przez mieszkańców Hamar, projekt, który rozważy i podsumuje wszystkie wnioski i doświadczenia, które miały miejsce podczas całego doświadczenia ONETHOUSANDSQUARE.
Dzięki uprzejmości Lluis Sabadell Artiga + Ecosistema Urbano ONETHOUSANDSQUARE to projekt Lluis Sabadell Artiga i ecosistema urbano.
[podobne: fansuld, huta szkła tur, szkłomal ]

Powiązane tematy z artykułem: fansuld huta szkła tur szkłomal