Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Renowacja Część VI

W przypadku naszej szóstej oferty wcześniejszych projektów remontowych mamy pięć stanowisk z czerwca 2009 roku! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Agencja Reklamowa Pullpo / Hania Stambuk Rozpoczęcie projektu od opuszczonych zakładów fabryki soli w zachodnim sektorze Santiago Chile, prowizja jest uważana za kontrapunkt przemysłowej estetyki niepewnej wobec jasnej i współczesnej propozycji, która jest zgodna z różnymi wymaganiami agencji reklamowej (czytaj więcej.).
Przód i tył.
Apartament / h2o architectes To była osobliwa wiadomość od młodego paryskiego kierownika reklamy, który również był zapalonym kolekcjonerem komiksów.
Chciał żyć w świeżym otoczeniu, zarówno pogodnym, jak i błyszczącym, mimo że jego istniejąca przestrzeń była zniszczona, jej geometria zagmatwana, podzielona na sekcje i zniekształcona (czytaj więcej.) Hotel Fouquet Barri.re / Edouard François Francuski architekt i projektant krajobrazu Edouard François został uzupełniony o projekt renowacji i fasady Fouquet.
s Barri.
re Hotel w Paryżu, który znajduje się w jednym bloku naprzeciwko Avenue des Champs Elysées.
Misją architekta był ogólny plan całego hotelu, w tym dziedzińce, biura administracyjne i usługi spa, rozmieszczone na różnych działkach złotego trójkąta , a także projektowanie nowych fasad dla rozszerzeń (czytaj dalej.) Dom 60 / gh3 House 60 to renowacja i dodatek do podmiejskiego domu z lat 50.
na dużej działce w Toronto w Kanadzie.
Istniejący dom był w dużej części introwertyczny – małe okna, niskie sufity – z tradycyjnym planem – salon, osobna jadalnia i ciasna kuchnia na parterze oraz labirynt sypialni na drugim (czytaj dalej.) Old Market Library / TYIN Tegnestue Wysoki sufit w głównym pomieszczeniu wprowadził budynek na poddaszu, który tworzy bardziej intymną sytuację, zarówno poniżej, jak i powyżej.
Biblioteka jest podzielona na dwie strefy wzdłuż jej długości; jedna strona pozwala przejść przez budynek wzdłuż ściany książki, podczas gdy druga służy do czytania i innych spokojnych aktywności (czytaj więcej.)
[podobne: luxmed dentysta, lambud białystok, fansuld ]

Powiązane tematy z artykułem: fansuld lambud białystok luxmed dentysta