Architektura 21szego wieku : West End Museum / PRAUD

Dzięki uprzejmości PRAUD, firma badawcza i projektująca w Pradze z Bostonu, PRAUD, podzieliła się z nami Muzeum West End, które jest muzeum w Bostonie, którego zadaniem jest dokumentowanie historii West End of Boston.
Muzeum szczególnie oddaje epokę imigrantów, która datuje się w przybliżeniu od 1880 roku na zniszczenie w West End w 1958 roku.
Więcej obrazów i architektów.
opis po przerwie.
Pomimo ciągłego wysiłku muzeum, wciąż pozostaje małym, mało znanym muzeum w Bostonie.
Dlatego muzeum stara się wdrożyć nową strategię, aby dotrzeć do społeczeństwa, jak i turystów w mieście.
Dzięki uprzejmości strategii PRAUDA PRAUD proponuje pawilon i meble uliczne, które mogą dotrzeć do ludzi z innych dzielnic, a także turystów przyjeżdżających do Bostonu.
Strategia polega na stworzeniu miejskiej przestrzeni krajobrazowej na miejscu poprzez agregowanie posiłków z ulicznych mebli, które zostaną przekazane przez każdą organizację lub rezydenta na główne wydarzenie pokazu muzeum West End Museum.
Po imprezie te posiłki będą przemieszczane w głównych miejscach publicznych w Bostonie, dzięki czemu ludzie będą mogli rozpoznać West End Museum i jego okolice, nie odwiedzając West Endu.
wnętrze pawilonu Dlatego wyparte miejskie meble mogą działać jako miejskie szaleństwa, które mogą być uznane przez opinię publiczną i pomóc im uczyć się i rozumieć bogatą historię West Endu.
projekcja wewnętrzna
[więcej w: poliuretan olkusz, amicar wrocław, pasta do podłogi ]

Powiązane tematy z artykułem: amicar wrocław pasta do podłogi poliuretan olkusz